AerobicTeam Chuchle Facebook AerobicTeam Chuchle

Lekce pro veřejnost

 

 

Úvod

 
Vítejte na stránkách Aerobic Team Praha
 
Jsme občanské sdružení  zaměřující se, kromě výchovy mladých talentů v oblasti sportovního aerobiku a fitness, také na hodiny pro veřejnost. Kromě běžných lekcí pořádáme také jednorázové sportovní víkendové akce. Vyberte si z naší nabídky lekcí, které jsou vedeny profesionálními lektory.
 
 
Pilates
 
Cvičení Pilatesovou metodou vede k posílení a protažení svalů celého těla a snaží se přitom využít vyvážené spolupráce těla a mysli. Cvičení rozvíjí koordinaci, sílu, rovnováhu, flexibilitu a dýchaní. Soustřeďuje se především na propracování hlubokých svalů zad, břicha, hýždí.
 
Step aerobik
 
Vytrvalostní cvičení na jednoduchém plastovém schodu – stepu. Tento vertikální trénink má výborné účinky na formování stehen a hýždí a zvyšování fyzické kondice. Lekce představuje kombinace vytrvalostního tréninku na stepu ve formě choreografie a kratšího bloku posilování hlavních svalových partií.
 
Zumba

Zumba kombinuje zábavné s efektivním. Používá se latinsko - americká, fitness a mezinárodní hudba. Tento druh tance je založený na časových sekcích, kde se střída rychlá část s pomalou a v této kombinaci dochází ke spalování tuku a tvarování celého těla. Cílem Zumby je ukázat lidem, že hubnout lze s radostí, zábavou a bez stresu. Zumba obsahuje velmi jednoduché až pokročilé taneční variace, které se dají jakkoliv kombinovat. Efektivně a zábavně!

 

TRX

Kondiční skupinové tréninky jsou zaměřené na posilování s vahou vlastního těla nejen s pomocí závěsného systému TRX. Hlavním smyslem cvičení je dosáhnout lepší fyzické kondice.

 
www.aerobicteam.eu +420 608 88 06 24