AerobicTeam Chuchle Facebook AerobicTeam Chuchle

Sportovní aerobik a fitness

 

 

Úspěchy

2019
 
MISTROVSTVÍ EVROPY 2019
30.5. - 2.6.2019 Krakow, Polsko
 
 
 
MISTRYNĚ EVROPY 2019
JUNIOR FITNESS AEROBIC GRANDE - SURVIVORS
 
 
VICEMISTRYNĚ EVROPY 2019
TEREZA MIKOVÁ
kategorie junior ženy
 
 
VICEMISTRYNĚ EVROPY 2019
KADET FITNESS AEROBIC GRANDE - BAD GIRLS
 
 
3. místo
ELIZABETH AL-KAYSY, NATÁLIE SMÍŠKOVÁ
kategorie junior duo
 
3. místo 
JUNIOR AEROBIC PERFORMANCE - ZORRO
 
4. místo 
JUNIOR FITNESS AEROBIC GRANDE - HARLEY GIRLS
 
4. místo 
SENIOR AEROBIC PERFORMANCE - ELVIS
 
 
 
KATEGORIE 4 - 7 LET
 
INDIÁNI - SPORT TEAM 
Allinen Antonie Meri, Boukalová Anna, Buriš Tadeáš, Buriš Tobiáš, Duchoňová Mira, Dzubová Adéla, Hošková Eliška, Klimková Julie, Ksandrová Julie, Marková Adéla, Němcová Nicole, Němcová Nina, Rokoská Natálie, Roubíčková Nelly
2. místo I. ligový závod Žij Pohybem, 9.3.2019
2. místo II. ligový závod Žij Pohybem, 6.4.2019
1. místo III. ligový závod Žij Pohybem, 11.5.2019
2. místo IV. ligový závod Žij Pohybem, 9.6.2019
 
 
 
 
KATEGORIE 8 - 10 LET
I. výkonnostní třída
 
 
LAURA CHUDÁ - SA ŽENY
1. místo I.VT Praha, 23. - 24.3.2019
1. místo I.VT Brno, 13. - 14.4.2019
1. místo I.VT Otrokovice, 4. - 5.5.2019
1. místo I.VT Louny, 18. - 19.5.2019
 
 
 
 
ČOKOLÁDY - FITNESS AEROBIC
Hronešová Josefína, Jarolímová Eliška, Korchagina Viktoria, Krištůfková Emílie, Lepišová Viktorie, Nacko Adriana, Sobotková Marie
4. místo I. ligový závod Žij Pohybem, 9.3.2019
3. místo I.VT Praha, 23. - 24.3.2019
3. místo II. ligový závod Žij Pohybem, 6.4.2019
4. místo I.VT Brno, 13. - 14.4.2019
5. místo I.VT Otrokovice, 4. - 5.5.2019
6. místo III. ligový závod Žij Pohybem, 11.5.2019
5. místo I.VT Louny, 18. - 19.5.2019
4. místo IV. ligový závod Žij Pohybem, 9.6.2019
 
 
KATEGORIE 11-13 LET
I. výkonnostní třída
 
 
ALEX ROKOSKÁ - SA ŽENY
14. místo I.VT Praha, 23. - 24.3.2019
14. místo I.VT Brno, 13. - 14.4.2019
18. místo I.VT Otrokovice, 4. - 5.5.2019
16. místo I.VT Louny, 18. - 19.5.2019
 
 
 
BAD GIRLS - FITNESS AEROBIC
Chudá Laura, Chudá Rebeca, Forejtová Simona, Krákorová Nicol Mia, Němcová Viola, Rokoská Alex, Weinholdová Lenka
1. místo I. ligový závod Žij Pohybem, 9.3.2019
2. místo I.VT Praha, 23. - 24.3.2019
1. místo II. ligový závod Žij Pohybem, 6.4.2019
2. místo I.VT Brno, 13. - 14.4.2019
2. místo I.VT Otrokovice, 4. - 5.5.2019
2. místo III. ligový závod Žij Pohybem, 11.5.2019
4. místo I.VT Louny, 18. - 19.5.2019
2. místo Mistroství Evropy, Polsko, Krakow, 30.5 - 2.6.2019
1. místo IV. ligový závod Žij Pohybem, 9.6.2019 - VÍTĚZ LIGY
 
 
 
DISCO - PERFORMANCE AEROBIC
Baňková Aneta, Karlíková Nela, Marková Anna, Stuck Melanie, Stuck Sophie
1. místo I. ligový závod Žij Pohybem, 9.3.2019
6. místo I.VT Praha, 23. - 24.3.2019
6. místo II. ligový závod Žij Pohybem, 6.4.2019
6. místo I.VT Brno, 13. - 14.4.2019
7. místo I.VT Otrokovice, 4. - 5.5.2019
2. místo III. ligový závod Žij Pohybem, 11.5.2019
8. místo I.VT Louny, 18. - 19.5.2019
1. místo IV. ligový závod Žij Pohybem, 9.6.2019
 
 
KATEGORIE 14-16 LET
I. výkonnostní třída
 
 
TEREZA MIKOVÁ - SA ŽENY
2. místo I.VT Praha, 23. - 24.3.2019
2. místo I.VT Brno, 13. - 14.4.2019
2. místo I.VT Otrokovice, 4. - 5.5.2019
2. místo I.VT Louny, 18. - 19.5.2019
2. místo Mistroství Evropy, Polsko, Krakow, 30.5 - 2.6.2019
 
LARA PEREZ - SA ŽENY
11. místo I.VT Praha, 23. - 24.3.2019
10. místo I.VT Brno, 13. - 14.4.2019
9. místo I.VT Otrokovice, 4. - 5.5.2019
13. místo I.VT Louny, 18. - 19.5.2019
 
AL-KAYSY ELIZABETH, SMÍŠKOVÁ NATÁLIE - SA DUO
3. místo I.VT Praha, 23. - 24.3.2019
3. místo I.VT Brno, 13. - 14.4.2019
2. místo I.VT Otrokovice, 4. - 5.5.2019
3. místo I.VT Louny, 18. - 19.5.2019
3. místo Mistroství Evropy, Polsko, Krakow, 30.5 - 2.6.2019
 
SURVIVORS - FITNESS AEROBIC GRANDE
Al-Kaysy Elizabeth, Frantová Veronika, Martínková Barbora, Miková Tereza, Pojkarová Pavlína, Pospíchalová Lucie, Smíšková Natálie
1. místo I.VT Praha, 23. - 24.3.2019
2. místo II. ligový závod Žij Pohybem, 6.4.2019
1. místo I.VT Brno, 13. - 14.4.2019
1. místo I.VT Otrokovice, 4. - 5.5.2019
2. místo III. ligový závod Žij Pohybem, 11.5.2019
1. místo I.VT Louny, 18. - 19.5.2019
1. místo Mistroství Evropy, Polsko, Krakow, 30.5 - 2.6.2019
1. místo IV. ligový závod Žij Pohybem, 9.6.2019
 
HARLEY GIRLS - FITNESS AEROBIC GRANDE
Blechová Lucie, Fryšová Sarah, Kozická Alice, Marešová Barbora, Němcová Kristýna, Pačesová Kristýna, Pinkasová Tereza
3. místo I. ligový závod Žij Pohybem, 9.3.2019
4. místo I.VT Praha, 23. - 24.3.2019
3. místo II. ligový závod Žij Pohybem, 6.4.2019
3. místo I.VT Brno, 13. - 14.4.2019
3. místo I.VT Otrokovice, 4. - 5.5.2019
3. místo III. ligový závod Žij Pohybem, 11.5.2019
4. místo I.VT Louny, 18. - 19.5.2019
4. místo Mistroství Evropy, Polsko, Krakow, 30.5 - 2.6.2019
3. místo IV. ligový závod Žij Pohybem, 9.6.2019
 
ZORRO - AEROBIC PERFORMANCE
Barešová Judita, Fryšová Sarah, Hovorka Annamarie, Javůrková Karolína, Perez Lara, Veselá Nina
4. místo I.VT Praha, 23. - 24.3.2019
3. místo II. ligový závod Žij Pohybem, 6.4.2019
2. místo I.VT Brno, 13. - 14.4.2019
1. místo I.VT Otrokovice, 4. - 5.5.2019
1. místo III. ligový závod Žij Pohybem, 11.5.2019
2. místo I.VT Louny, 18. - 19.5.2019
3. místo Mistroství Evropy, Polsko, Krakow, 30.5 - 2.6.2019
3. místo IV. ligový závod Žij Pohybem, 9.6.2019
 
 
KATEGORIE DOSPĚLÝCH
I. výkonnostní třída
 
 
VERONIKA FRANTOVÁ - SA ŽENY
5. místo I.VT Brno, 13. - 14.4.2019
4. místo I.VT Otrokovice, 4. - 5.5.2019
4. místo I.VT Louny, 18. - 19.5.2019
 
 
ELVIS - AEROBIC PERFORMANCE
Čuřínová Kristina, Ebrová Dominika, Frantová Veronika, Klozová Kateřina, Pospíchalová Lucie, Preisová Natálie 
4. místo I.VT Praha, 23. - 24.3.2019
1. místo II. ligový závod Žij Pohybem, 6.4.2019
2. místo I.VT Brno, 13. - 14.4.2019
2. místo I.VT Otrokovice, 4. - 5.5.2019
3. místo III. ligový závod Žij Pohybem, 11.5.2019
3. místo I.VT Louny, 18. - 19.5.2019
4. místo Mistroství Evropy, Polsko, Krakow, 30.5 - 2.6.2019
4. místo IV. ligový závod Žij Pohybem, 9.6.2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004

2003

2002

2001

2000


 
www.aerobicteam.eu +420 608 88 06 24