AerobicTeam Chuchle Facebook AerobicTeam Chuchle

Sportovní aerobik a fitness

 

 

Úspěchy

2017
MISTROVSTVÍ SVĚTA 2017
16. - 20.10.2017 Holandsko, Leiden
 
 
 
VICEMISTRYNĚ SVĚTA 2017
TEREZA MIKOVÁ
kategorie kadet ženy
 
VICEMISTRYNĚ SVĚTA 2017
KADET FITNESS AEROBIC GRANDE
Al-Kaysy Elizabeth, Bezkočková Marie, Chvalová Helena, Martínková Barbora, Miková Tereza, Pospíchalová Lucie, Smíšková Natálie, Straková Kristina
 
VIMISTRYNĚ SVĚTA 2017
SENIOR FITNESS AEROBIC PETITE
Barešová Tereza, Čuřínová Lucie, Loušová Kristýna, Schoppelová Lucie, Zajíčková Anna
 
 
4. místo 
JUNIOR FITNESS AEROBIC GRANDE
Ebrová Dominika, Frantová Veronika, Fryšová Sarah, Hricková Kateřina, Javůrková Karolína, Křečková Petra, Perez Lara, Škorpíková Sára
 
MISTROVSTVÍ EVROPY 2017
23. - 27.5.2017 Karlovy Vary
 
MISTRYNĚ EVROPY 2017
SENIOR FITNESS AEROBIC PETITE
Barešová Tereza, Čuřínová Lucie, Frantová Veronika, Loušová Kristýna, Schoppelová Lucie, Zajíčková Anna
 
VICEMISTRYNĚ EVROPY 2017
TEREZA MIKOVÁ
kategorie kadet ženy
 
VICEMISTRYNĚ EVROPY 2017
KADET FITNESS AEROBIC GRANDE
Al-Kaysy Elizabeth, Bezkočková Marie, Chvalová Helena, Martínková Barbora, Miková Tereza, Pospíchalová Lucie, Smíšková Natálie, Straková Kristina
 
4. místo
VERONIKA FRANTOVÁ
kategorie kadet ženy
 
 
4. místo 
JUNIOR FITNESS AEROBIC GRANDE
Ebrová Dominika, Fryšová Sarah, Hricková Kateřina, Křečková Petra, Perez Lara, Preisová Natálie, Škorpíková Sára, Vosková Nikol
 
 
MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2017
6. - 8.10.2017 Plzeň
 
MISTRYNĚ ČESKÉ REPUBLIKY 2017
TEREZA MIKOVÁ
kategorie kadet ženy
 
VICEMISTRYNĚ ČESKÉ REPUBLIKY 2017
KATEGORIE 8-10 FITNESS AEROBIC GRANDE
Chudá Laura, Forejtová Simona, Fruhaufová Nikola, Krákorová Nicol Mia, Němcová Viola, Rokoská Alex, Weinholdová Lenka
 
VICEMISTRYNĚ ČESKÉ REPUBLIKY 2017
KADET FITNESS AEROBIC GRANDE
Al-Kaysy Elizabeth, Bezkočková Marie, Chvalová Helena, Martínková Barbora, Miková Tereza, Pospíchalová Lucie, Smíšková Natálie, Straková Kristina
 
VICEMISTRYNĚ ČESKÉ REPUBLIKY 2017
SENIOR FITNESS AEROBIC PETITE
Barešová Tereza, Čuřínová Lucie, Loušová Kristýna, Schoppelová Lucie, Zajíčková Anna
 
3. místo Laura Chudá - kat. 8-10
10. místo Simona Forejtová - kat. 8-10
18. místo Elizabeth Al-Kaysy - kat. 11-13
20. místo Karolína Javůrková - kat. 11-13
7. místo Veronika Frantová - kat. 14-16
9. místo Natálie Smíšková - kat. 14-16
 
 
5. místo Fitness aerobic grande ROCKERKY - kat. 11-13
3. místo Fitness aerobic grande Junior - kat. 14-16
 
 
KATEGORIE 4 - 7 LET
 
HEZKY ČESKY - BASIC TEAM SHOW S NÁČINÍM
Buriš Tadeáš, Buriš Tobiáš, Cvrková Dominika, Dzubová Adéla, Ishchenko Zlata, Lepišová Viktorie, Marešová Daniela, Nacková Adriana, Rybak Isabella
4. místo I. ligový závod Žij Pohybem, 4.3.2017
3. místo II. ligový závod Žij Pohybem, 8.4.2017
3. místo III. ligový závod Žij Pohybem, 20.5.2017
3. místo IV. ligový závod Žij Pohybem, 11.6.2017 - 3. místo LIGA
 
KATEGORIE 8 - 10 LET
 
I.VT
 
LAURA CHUDÁ - SA ŽENY
5. místo I.VT Ostrava, 29. - 30.4.2017
4. místo I.VT Brno, 13. - 14.5.2017
3. místo I.VT Praha, 23. - 24.9.2017
3. místo MČR, Plzeň, 6. - 8.10.2017
3. místo I.VT České Budějovice, 11.11.2017
 
SIMONA FOREJTOVÁ - SA ŽENY
4. místo I.VT Louny, 14. - 15.4.2017
9. místo I.VT Praha, 23. - 24.9.2017
10. místo MČR, Plzeň, 6. - 8.10.2017
7. místo I.VT České Budějovice, 11.11.2017
 
LAURA CHUDÁ, SIMONA FOREJTOVÁ, KRISTÝNA LAZÁRKOVÁ - SA TRIO
2. místo I.VT Kladno, 1. - 2.4.2017
5. místo I.VT Louny, 14. - 15.4.2017
 
FITNESS AEROBIC GRANDE - TIGER
Chudá Laura, Forejtová Simona, Fruhaufová Nikola, Krákorová Nicol Mia, Němcová Viola, Rokoská Alex, Weinholdová Lenka
1. místo I. ligový závod Žij Pohybem, 4.3.2017
2. místo I.VT Kladno, 1. - 2.4.2017
1. místo II. ligový závod Žij Pohybem, 8.4.2017
3. místo I.VT Louny, 14. - 15.4.2017
3. místo I.VT Brno, 13. - 14.5.2017
2. místo III. ligový závod Žij Pohybem,20.5.2017
1. místo IV. ligový závod Žij Pohybem, 11.6.2017 - 1. místo VÍTĚZ LIGY
3. místo I.VT Praha, 23. - 24.9.2017
2. místo MČR, Plzeň, 6. - 8.10.2017
1. místo I.VT České Budějovice, 11.11.2017
 
II.VT
 
FITNESS AEROBIC GRANDE - WINX
Dvořáčková Nikola, Chudá Rebeca, Karlíková Nela, Marková Anna, Stuck Melanie, Stuck Sophie
4. místo I. ligový závod Žij Pohybem, 4.3.2017
4. místo II.VT Otrokovice, 27.3.2017
3. místo II. ligový závod Žij Pohybem, 8.4.2017
3. místo II.VT Praha, 23.4.2017
4. místo III. ligový závod Žij Pohybem,20.5.2017
4. místo II.VT Brno, 28.5.2017
2. místo II.VT Mladá Boleslav, 4.6.2017
3. místo IV. ligový závod Žij Pohybem, 11.6.2017 - 4. místo LIGA
3. místo II.VT Louny, 1.10.2017
3. místo II.VT Praha, 15.10.2017
3. místo II.VT Mladá Boleslav, 5.11.2017
 
 
KATEGORIE 11 - 13 LET
 
I.VT
 
TEREZA MIKOVÁ - ŽENY
3. místo I.VT Kladno, 1. - 2.4.2017
2. místo I.VT Louny, 14. - 15.4.2017
3. místo I.VT Ostrava, 29. - 30.4.2017
3. místo I.VT Brno, 13. - 14.5.2017
2. místo Mistrovství Evropy Karlovy Vary, 23.-.26.5.2017
2. místo I.VT Praha, 23. - 24.9.2017
1. místo MČR, Plzeň, 6. - 8.10.2017
2. místo MS Holandsko, Leiden, 16. - 20.10.2017
1. místo I.VT České Budějovice, 11.11.2017
 
ELIZABETH AL-KAYSY
16. místo I.VT Praha, 23. - 24.9.2017
18. místo MČR, Plzeň, 6. - 8.10.2017
13. místo I.VT České Budějovice, 11.11.2017
 
KAROLÍNA JAVŮRKOVÁ
17. místo I.VT Praha, 23. - 24.9.2017
20. místo MČR, Plzeň, 6. - 8.10.2017
15. místo I.VT České Budějovice, 11.11.2017
 
ELIZABETH AL-KAYSY, KAROLÍNA JAVŮRKOVÁ, LUCIE POSPÍCHALOVÁ - SA TRIO
6. místo I.VT Kladno, 1. - 2.4.2017
7. místo I.VT Louny, 14. - 15.4.2017
11. místo I.VT Ostrava, 29. - 30.4.2017
8. místo I.VT Brno, 13. - 14.5.2017
 
FITNESS AEROBIC GRANDE - DANGEROUS
Al-Kaysy Elizabeth, Bezkočková Marie, Chvalová Helena, Martínková Barbora, Miková Tereza, Pospíchalová Lucie, Smíšková Natálie, Straková Kristina
2. místo I.VT Kladno, 1. - 2.4.2017
1. místo II. ligový závod Žij Pohybem, 8.4.2017
2. místo I.VT Louny, 14. - 15.4.2017
3. místo I.VT Ostrava, 29. - 30.4.2017
2. místo I.VT Brno, 13. - 14.5.2017
1. místo III. ligový závod Žij Pohybem,20.5.2017 - liga A
2. místo Mistrovství Evropy Karlovy Vary, 23.-.26.5.2017
2. místo IV. ligový závod Žij Pohybem, 11.6.2017 - 1. místo VÍTĚZ LIGY
2. místo I.VT Praha, 23. - 24.9.2017
2. místo MČR, Plzeň, 6. - 8.10.2017
2. místo MS Holandsko, Leiden, 16. - 20.10.2017
1. místo I.VT České Budějovice, 11.11.2017
 
FITNESS AEROBIC GRANDE - ROCKERKY
Barešová Judita, Javůrková Karolína, Kučerová Veronika, Marešová Barbora, Pinkasová Tereza, Šugárová Sabina, Veselá Nina
1. místo I. ligový závod Žij Pohybem, 4.3.2017
4. místo I.VT Kladno, 1. - 2.4.2017
4. místo II. ligový závod Žij Pohybem, 8.4.2017
5. místo I.VT Louny, 14. - 15.4.2017
4. místo I.VT Ostrava, 29. - 30.4.2017
4. místo I.VT Brno, 13. - 14.5.2017
1. místo III. ligový závod Žij Pohybem,20.5.2017 - liga B
4. místo IV. ligový závod Žij Pohybem, 11.6.2017 - 3. místo LIGA
6. místo I.VT Praha, 23. - 24.9.2017
5. místo MČR, Plzeň, 6. - 8.10.2017
5. místo I.VT České Budějovice, 11.11.2017
 
 
KATEGORIE 14 - 16 LET
 
I.VT
 
VERONIKA FRANTOVÁ - ŽENY
3. místo I.VT Kladno, 1. - 2.4.2017
3. místo I.VT Louny, 14. - 15.4.2017
4. místo I.VT Ostrava, 29. - 30.4.2017
4. místo I.VT Brno, 13. - 14.5.2017
4. místo Mistrovství Evropy Karlovy Vary, 23.-.26.5.2017
3. místo I.VT Praha, 23. - 24.9.2017
7. místo MČR, Plzeň, 6. - 8.10.2017
3. místo I.VT České Budějovice, 11.11.2017
 
NATÁLIE SMÍŠKOVÁ - ŽENY
8. místo I.VT Kladno, 1. - 2.4.2017
8. místo I.VT Louny, 14. - 15.4.2017
9. místo I.VT Ostrava, 29. - 30.4.2017
7. místo I.VT Brno, 13. - 14.5.2017
5. místo I.VT Praha, 23. - 24.9.2017
9. místo MČR, Plzeň, 6. - 8.10.2017
5. místo I.VT České Budějovice, 11.11.2017
 
FITNESS AEROBIC GRANDE - HELL
Ebrová Dominika, Frantová Veronika, Fryšová Sarah, Javůrková Karolína, Hricková Kateřina, Křečková Petra, Perez Lara, Preisová Natálie, Škorpíková Sára
2. místo I.VT Kladno, 1. - 2.4.2017
1. místo II. ligový závod Žij Pohybem, 8.4.2017
3. místo I.VT Louny, 14. - 15.4.2017
3. místo I.VT Ostrava, 29. - 30.4.2017
3. místo I.VT Brno, 13. - 14.5.2017
2. místo III. ligový závod Žij Pohybem,20.5.2017
4. místo Mistrovství Evropy Karlovy Vary, 23.-.26.5.2017
3. místo IV. ligový závod Žij Pohybem, 11.6.2017 - 1. místo VÍTĚZ LIGY
3. místo I.VT Praha, 23. - 24.9.2017
3. místo MČR, Plzeň, 6. - 8.10.2017
4. místo MS Holandsko, Leiden, 16. - 20.10.2017
3. místo I.VT České Budějovice, 11.11.2017
 
II.VT
 
LARA PEREZ - ŽENY
2. místo II.VT Otrokovice, 27.3.2017
8. místo II.VT Praha, 23.4.2017
4. místo II.VT Brno, 28.5.2017
3. místo II.VT Mladá Boleslav, 4.6.2017
6. místo II.VT Louny, 1.10.2017
3. místo II.VT Praha, 15.10.2017
2. místo II.VT Mladá Boleslav, 5.11.2017
 
KATEGORIE DOSPĚLÍ
 
I.VT
 
FITNESS AEROBIC PETITE
Barešová Tereza, Čuřínová Lucie, Loušová Kristýna, Schoppelová Lucie, Zajíčková Anna
1. místo I.VT Kladno, 1. - 2.4.2017
1. místo I.VT Louny, 14. - 15.4.2017
1. místo I.VT Ostrava, 29. - 30.4.2017
1. místo Mistrovství Evropy Karlovy Vary, 23.-.26.5.2017
2. místo I.VT Praha, 23. - 24.9.2017
2. místo MČR, Plzeň, 6. - 8.10.2017
2. místo MS Holandsko, Leiden, 16. - 20.10.2017
2. místo I.VT České Budějovice, 11.11.2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004

2003

2002

2001

2000


 
www.aerobicteam.eu +420 608 88 06 24